Kdo jsme?


Univerzitní centrum Telč poskytuje studijní a vzdělávací příležitosti fakult Masarykovy univerzity v kraji Vysočina, nabízí studijní a vzdělávací programy v rámci celoživotního vzdělávání a reaguje na vzdělávací potřeby regionu – konají se zde semináře, konference a letní vzdělávací kurzy. Vzdělávací centrum se odlišuje svým umístěním – mimo jižní Moravu. Prostředí je velmi atraktivní: historické jádro Telče lemují malebné patrové domy s renesančními štíty a podloubím. Město je od roku 1992 zapsané na seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.

Díky rekonstrukci vznikl v Telči moderní integrovaný areál, který vytváří kvalitní zázemí pro poskytování vysokoškolských studijních a vzdělávacích programů Masarykovy univerzity. Součástí objektu jsou také ubytovací kapacity, knihovna a informační centrum. Výukové prostory jsou vybaveny moderní audiovizuální a počítačovou technikou. V přízemí budovy je otevřena kavárna a zajištěný stravovací provoz.

Univerzitní centrum je ideálním místem jak pro realizaci studijních programů (zejména kombinovaného studia), tak rozličných vzdělávacích a společensko-kulturních akcí v podobě seminářů, konferencí, školení, výjezdních zasedání, teambuildingů, letních/zimních škol apod. Prostory je možné využívat nejen součástmi Masarykovy univerzity, ale i komerčně jinými subjekty pro prezentační a firemní pobyty nebo individuální či skupinové akce připravené na míru požadavkům širokého spektra zájemců.

Chcete se o nás dozvědět více?

Přečtěte si naše Zprávičky z univerzitního centra:
rok 2019: duben, květen, červen, červenec-srpen, září, říjen, listopad

nebo se podívejte se na náš informační leták.

Nádvoří univerzitního centra

Používáte starou verzi internetového prohlížeče, která již není podporována. Je možné, že některé aplikace nebudou zobrazeny správně, některé funkčnosti nebudou dostupné, případně budou dostupné v omezeném rozsahu.