Zavedení univerzitního koronavirového semaforu do provozního režimu v UCT (aktualizace k 7. 3. 2022)

Na základě doporučení Krizového výboru a Krizového štábu MU se mění od pondělí 7. 3. 2022 barva univerzitního semaforu, celá zpráva:
MU přechází na bílý semafor, končí omezení počtu osob ve výuce | Události | em.muni.cz

Aktuální barva platná pro UCT je BÍLÁ.

14. 10. 2020

Vzhledem k aktuální epidemické situaci není provoz v budově UCT nijak omezen, provoz se řídí pouze platnými vládními opatřeními.

Knihovna je otevřena v běžné otevírací době.

Od 2. září 2020 se provoz MU řídí univerzitním semaforem, jehož úroveň stanovuje Krizový štáb MU. Jednotlivé fakulty a pracoviště mohou vyhlásit vyšší stupeň pohotovosti či další pravidla nad rámec doporučení pro aktuální stupeň rizika.

Informace o obecném stupni pohotovosti vyhlášená Rozhodnutím ředitele UCT bude průběžně aktualizována, dále bude zveřejněna na webu UCT a rovněž viditelně umístěna u vstupu do budovy, případně na dalších vhodných místech uvnitř UCT.

Rozhodnutí ředitele UCT 3/2022 (platné od 7. 3. 2022)