Zavedení univerzitního koronavirového semaforu do provozního režimu v UCT (aktualizace k 22. 11. 2021)

Na základě doporučení Krizového výboru a Krizového štábu MU se mění od 22. 11. 2021 barva univerzitního semaforu, celá zpráva:

Aktuální barva platná pro UCT je ŽLUTÁ.

14. 10. 2020

Vzhledem k aktuální epidemické situaci a všem vládním opatřením je omezený vstup veřejnosti do budovy UCT, dále platí povinnost dodržování příslušných protiepidemických opatření.

Knihovna je pro veřejnost uzavřena. Prezenční výpůjčky jsou možné za dodržení platné legislativy.

Od 2. září 2020 se provoz MU řídí univerzitním semaforem, jehož úroveň stanovuje Krizový štáb MU. Jednotlivé fakulty a pracoviště mohou vyhlásit vyšší stupeň pohotovosti či další pravidla nad rámec doporučení pro aktuální stupeň rizika.

Informace o obecném stupni pohotovosti vyhlášená Rozhodnutím ředitele UCT bude průběžně aktualizována, dále bude zveřejněna na webu UCT a rovněž viditelně umístěna u vstupu do budovy, případně na dalších vhodných místech uvnitř UCT.

Rozhodnutí ředitele UCT 8/2021 (platné od 22. 11. 2021)

Přehled všech článků